reklama

Powiat Cieszyński w "zielonej strefie"!
Od piątku, 21.08.2020 r. powiat cieszyński nie został ujęty w żadnej z powyżej wymienionych, co oznacza, że w naszym powiecie przestają obowiązywać dodatkowe obostrzenia związane z sytuacją epidemiologiczną

2020-08-23 05:00:00 Powiat Cieszyński 1410


Powiat Cieszyński
 Powiat Cieszyński

Od piątku, 21.08.2020 r. powiat cieszyński nie został ujęty w żadnej z powyżej wymienionych, co oznacza, że w naszym powiecie przestają obowiązywać dodatkowe obostrzenia związane z sytuacją epidemiologiczną.

- Ogromnie cieszę się faktem, że nasz Powiat znalazł się w tzw. zielonej strefie. Niewątpliwie jest to efekt odpowiedzialnego zachowania mieszkańców z terenu powiatu cieszyńskiego, którzy mają wielką świadomość poważnego zagrożenia, jakie niesie ze sobą pandemia koronawirusa. Co więcej, wszyscy bardzo troszczą się o swoje zdrowie oraz bezpieczeństwo. Pamiętajcie, że jeszcze nie wygraliśmy walki z COVID-19, dlatego ponownie przypominam i proszę Was, o zachowywanie dystansu społecznego oraz zakładanie maseczek w przestrzeni publicznej. Jeżeli planujecie wyjazd do innego powiatu, który jest oznaczony jako „strefa czerwona” lub „żółta”, sprawdźcie, jakie tam aktualnie panują obostrzenia, byście mogli się do nich dostosować, mówi Mieczysław Szczurek, Starosta Cieszyński.