reklama

Czyje to pieniądze? Gotówka czeka na właściciela!
Czyje to pieniądze? Gotówka czeka na właściciela!

2021-06-22 11:11:41 Cieszyn 202


Pieniądze
 Pieniądze

Godną naśladowania postawą wykazał się mieszkaniec Skoczowa, który 11 czerwca na terenie miasta znalazł znaczną ilość gotówki i przyniósł je do komisariatu policji. Poszukujemy właściciela gotówki Osoba, która utraciła pieniądze i jest w stanie informacje świadczące, że jest prawowitym właścicielem gotówki, proszona jest o kontakt osobisty z policjantami z Komisariatu Policji w Skoczowie.

Niezwykle to pocieszające i budujące, że w gąszczu informacji o sprawcach kradzieży, oszustw, pobić, itp. pojawiają się także takie, jak ta.... Otóż, 11 czerwca uczciwy mieszkaniec Skoczowa przyniósł do Komisariatu Policji w Skoczowie sporą kwotę pieniędzy, którą znalazł na terenie miasta, w nadziei że znajdzie się osoba, która je zgubiła. Jak pokazuje ten przykład prawych, odpornych na pokusy i empatycznych ludzi nie brakuje!

Dotychczas nikt nie zgłosił „zaginięcia” sporej gotówki. Osoba, która utraciła pieniądze i jest w stanie podać sposób ich utraty, sumę oraz inne informacje świadczące, że jest prawowitym właścicielem gotówki, proszona jest o kontakt osobisty z policjantami z Komisariatu Policji w Skoczowie:

43-430 Skoczów, ul. Rzeczna 7A
tel. 47 85 73 610
email skoczow@cieszyn.ka.policja.gov.pl